KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8271369
nr 827 1369
Carl Larsson
(1853-1919), Sverige
Etsning, Carl Larsson (1853-1919), Porträtt, signerad, motivets mått: 17, 5 x 12
Kondition: ej glas
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 maj 2013
kl 19:30:27
15/5 18:20:09
Carl Larsson
Läs mer om Carl Larsson